WIRTUALNE BIURO Wojnicz

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Wojnicz

Wojnicz adres prowadzenia działalności

Pożegnaj się też z tradycyjnym sposobem prowadzenia księgowości. Jeżeli więc poszukujesz miejsca na spotkania z kontrahentami, wsparcia w prowadzeniu sekretariatu oraz profesjonalnego doradztwa księgowego – nie wahaj się i zaufaj ekspertom. Wirtualne biuro rozwiązuje taki problem udostępniając przedsiębiorcy adres konieczny do rejestracji. Pozwól nam zająć się Twoją korespondencją.Wojnicz najtańsze wirtualne biuro. Możemy zaoferować również dodatkowe usługi, jak prowadzenie księgowości Państwa firmy. Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych. Wówczas, jako siedzibę przedsiębiorstwa wskazuje się siedzibę wirtualnego biura, jednak we wniosku rejestracyjnym zaznacza się również inne miejsca wykonywania działalności. Najważniejsza korzyść jest taka, że dzięki niemy mają Państwo samodzielny i nieograniczony dostęp do szczegółowych informacji o odebranej korespondencji wraz z możliwością pobierania plików pdf ze skanami wybranych listów.Wirtualne biuro Wojnicz nowoczesne rozwiązanie dla firm . wysyłkę korespondencji. Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne.Ebiuro Wojnicz , adres dla prowadzenia działalności . Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?. Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy.Prowadzenie działalności w Wojnicz w wirtualnym burze. Nasze wirutalne biuro to dwupoziomowe nowoczesne pomieszczenie biurowe.Adres dla firm Wojnicz w wirtualnym biurze . Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Wirtualny adres firmy to obecnie jedna z najciekawszych usług, jakie można spotkać na rynku. Najlepsze z biur oferują dodatkowo pakiet usług, takich jak odbieranie przychodzącej do nas poczty, przekazywanie jej dalej (pocztą tradycyjną lub elektroniczną w postaci skanów), gwarantując wsparcie księgowe czy też możliwość dodatkowego wynajmu sali konferencyjnej – jeśli zechcemy spotkać się z klientem w „naszym” biurze.Wirtualne biuro Wojnicz , adres do prowadzenia działalności . Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. To klient decyduje jaką umowę i na jaki okres chce z nami podpisać

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wojnicz Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Wojnicz , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów oraz do siedziby naszej firmy, abyście mogli Państwo bezpośrednio przyjrzeć się oferowanym przez nas warunkom i spokojnie podjąć decyzję. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Do danych firmy dostęp można udzielić dowolnej liczby użytkowników (np. Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas.Najtańsza księgowość Wojnicz - biuro rachunkowe . Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów.Nowe możliwości Wojnicz wirtualne biuro . Usługa Wirtualnego Biura została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują sprawnej obsługi i zaufanego adresu dla firmy w centrum miasta, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura. in. Odbieramy listy urzędowe oraz od klientów i kontrahentów.Wirtualne biura Wojnicz , adres do prowadzenia działalności . Dlaczego jest on tak ważny dla każdej firmy? Jeżeli firma jest zlokalizowana w rozpoznawalnej dzielnicy stolicy, w otoczeniu ważnych zabytków, budynków i miejsc, a także już po adresie można szybko i z łatwością umiejscowić firmę na mapie Zelów , wywołuje bardzo dobre wrażenie, już przy pierwszym kontakcie. Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Takie rozwiązanie sprawdza się głównie w przypadku instytucji, które nie prowadzą swojej działalności stacjonarnie tylko jeżdżą do klientów lub pracują zdalnie. Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Wirtualne biuro to również dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność o wyjątkowym charakterze, wymagającą wykonywania czynności w różnych miejscach. Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne.Dotacje unijne Wojnicz - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Wojnicz . ZYSKAJ WIZERUNEK SUKCESU Możliwość korzystania z adresu na ul. Skąd pomysł na wirtualne biuro? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana. Zapraszając klientów biznesowych, jak i indywidualnych do biura, czy organizując spotkania z kontrahentami i szkolenia pracowników – wariantów wykorzystania sali jest wiele.Dotacje na rozwój nowych firm - Wojnicz , fundusze europejskie, dotacje. . O odebranych listach i paczkach informujemy w tym samym dniu poprzez wiadomość e-mail. Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy
WIECEJ