WIRTUALNE BIURO Stopnica

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Stopnica

Stopnica adres prowadzenia działalności

Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny. Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, w których przeprowadzą Państwo profesjonalne szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne, czy spotkania biznesowe. Pozwól nam zająć się Twoją korespondencją. We wszystkich tych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wirtualne biuro.Stopnica najtańsze wirtualne biuro. Możemy zaoferować również dodatkowe usługi, jak prowadzenie księgowości Państwa firmy. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Wirtualny adres firmy to obecnie jedna z najciekawszych usług, jakie można spotkać na rynku. Odbieramy listy urzędowe oraz od klientów i kontrahentów.Wirtualne biuro Stopnica nowoczesne rozwiązanie dla firm . Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. Niezależnie od tego, czy szukasz wirtualnego biura, doradcy prawnego, czy rozważasz założenie zewnętrznej księgowości – z nami osiągniesz sukces!.Ebiuro Stopnica , adres dla prowadzenia działalności . Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Część wirtualnych biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Biuro wirtualne jest rozwiązaniem zasługującym na uwagę przede wszystkim dlatego, że nie wymaga ponoszenia kosztów związanych z wynajmem biura, a więc kosztów bardzo pokaźnych, jeśli wziąć pod uwagę rynek wynajmu nieruchomości biurowych. Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Prestiżowy adres działa jak magnes – jest dowodem dużych osiągnięć Twojej firmy. W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m.Prowadzenie działalności w Stopnica w wirtualnym burze. in.Adres dla firm Stopnica w wirtualnym biurze . Pracownicy wirtualnego biura Szczytna Centrum nie tylko odbierają listy, ale też drogą mailową informują Cię o ich nadejściu. Jeśli zatem interesują Cię wirtualne biura, chcesz mieć adres firmowy, dzięki któremu klienci będą poważniej podchodzić do Twojej działalności – skontaktuj się z nami. Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.Wirtualne biuro Stopnica , adres do prowadzenia działalności . Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna. Pozostajemy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Stopnica Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Stopnica , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Klienci są bardziej skłonni zaufać tym przedsiębiorcom, którzy dysponują oficjalną siedzibą firmy. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Za to mniej przychylnie patrzą na działalności działające pod prywatnym adresem. Dopiero zaczynasz działalność gospodarczą? Prowadzisz Startup? A może potrzebujesz więcej elastyczności w prowadzeniu biznesu lub szukasz alternatywy dla kosztownego biura? Z doświadczenia wiemy, że prestiżowy, adres pozwala naszym klientom kreować profesjonalny wizurek, a zewnętrza księgowość umożliwia prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca na świecie. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią.Najtańsza księgowość Stopnica - biuro rachunkowe . Informujemy o otrzymanej poczcie, a Ty w miarę możliwości i konieczności odbierasz ją od nas w dogodnym dla siebie terminem.Nowe możliwości Stopnica wirtualne biuro . Wirtualne biuro oferuje przede wszystkim prestiżowy adres do korespondencji. W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Państwa oddajemy różnego rodzaju potrzebne sprzęty biurowe, między innymi telewizor i rzutnik, które ułatwią prezentację Państwa usług i towarów, a także drukarki, skaner, kserokopiarkę, czy fax.Wirtualne biura Stopnica , adres do prowadzenia działalności . Skąd pomysł na wirtualne biuro? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana. Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów oraz do siedziby naszej firmy, abyście mogli Państwo bezpośrednio przyjrzeć się oferowanym przez nas warunkom i spokojnie podjąć decyzję

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Dużą zaletą naszego wirtualnego biura jest więc jego prestiżowy adres, który pozwala korzystnie wpłynąć na obraz firmy i prowadzonej przez nią działalności oraz pomóc zyskać większe zainteresowania usługą czy produktem. Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Wykorzystaj możliwości, które przed Tobą otwieramy. Wirtualny adres pozwala lepiej przedstawić swoją markę, zbudować jej pozytywny i tym samym profesjonalny wizerunek. Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek.Dotacje unijne Stopnica - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Wynajem biura pociąga za sobą jednak dodatkowe koszty, które mogą stanowić duże obciążenie, szczególnie dopiero na początku działalności.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Stopnica . Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze. Najważniejsze jest to, że oferowana usługa gwarantuje szczególnie ważną rzecz – stabilny rozwój firmy w komfortowych warunkach. Czy będzie to jednak właściwe rozwiązanie? Zwróć uwagę na to jak postrzegany będzie Twój wizerunek, ale także czy będzie to dobre rozwiązanie dla Ciebie, gdy potencjalni Klienci będą zakłócać Twój spokój.Dotacje na rozwój nowych firm - Stopnica , fundusze europejskie, dotacje. . Tylko czy wirtualne biuro jest legalne? Pod pojęciem wirtualnego biura rozumiemy przedsiębiorcę, który świadczy usługi biurowe w taki sposób, że pod jednym adresem udostępnia miejsce do rejestracji swojej działalności (czy to gospodarczej czy na przykład spółki) zwykle większej grupie podmiotów – rekordziści dochodzą pod tym względem nawet do kilkuset w niewielkim mieszkaniu. Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych
WIECEJ