WIRTUALNE BIURO Sławno

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Sławno

Sławno adres prowadzenia działalności

Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta. Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych.Sławno najtańsze wirtualne biuro. Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek. O odebranych listach i paczkach informujemy w tym samym dniu poprzez wiadomość e-mail. Wynajmując tanie wirtualne biuro Suchań , warto zwrócić uwagę na zapisy w umowie – mianowicie, warto sprawdzić czy zawarty został zapis odnośnie odbierania poczty i powiadamiania o jej nadejściu w tym samym dniu. Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach.Wirtualne biuro Sławno nowoczesne rozwiązanie dla firm . Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie. Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego.Ebiuro Sławno , adres dla prowadzenia działalności . Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem. We wszystkich tych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wirtualne biuro. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody. Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej.Prowadzenie działalności w Sławno w wirtualnym burze. Będziesz też mógł skorzystać z doradztwa prawnego i porad naszych ekspertów od marketingu i promocji wizerunku.Adres dla firm Sławno w wirtualnym biurze . Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu. Przy płatności z góry za dłuższe okresy, umowa o prowadzenie Wirtualnego biura może zostać zawarta na czas określony.Wirtualne biuro Sławno , adres do prowadzenia działalności . Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Sławno Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Sławno , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza. Jako alternatywa powstają biura wirtualne. Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy. Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. Korzystając z naszej pomocy oraz usługi Wirtualne Biuro, zyskasz nie tylko prestiżowy adres we Wrocławiu pod którym zarejestrujesz swoją firmę, ale przede wszystkim doskonale przygotowaną przestrzeń biznesową, którą będziesz mógł wykorzystać organizując spotkania z kontrahentami.Najtańsza księgowość Sławno - biuro rachunkowe . Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30.Nowe możliwości Sławno wirtualne biuro . Usługa biura wirtualnego zapewnia Ci możliwość posługiwania się adresem firmowym w prestiżowej okolicy. Wirtualne biuro jest całkowicie bezpieczne. Pozwól nam zająć się Twoją korespondencją.Wirtualne biura Sławno , adres do prowadzenia działalności . Nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią na realizację podobnych celów, dlatego też takie rozwiązanie będzie pełnić idealne udogodnienie dla przedsiębiorców. Wirtualne biuro rozwiązuje taki problem udostępniając przedsiębiorcy adres konieczny do rejestracji

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Do dyspozycji Państwa oddajemy różnego rodzaju potrzebne sprzęty biurowe, między innymi telewizor i rzutnik, które ułatwią prezentację Państwa usług i towarów, a także drukarki, skaner, kserokopiarkę, czy fax. Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty! Niemożliwe? A jednak! Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura i dopasuj go do swoich potrzeb. Z naszymi usługami przekonasz się o tym, że dopilnowanie urzędowych formalności, i zadbanie o jakość codziennych biurowych czynności, nie muszą już dłużej być tylko na Twojej głowie. Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. Pozostajemy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy.Dotacje unijne Sławno - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Tnij koszty do minimum, poprzez wynajmowanie wirtualnego biura i zatrudniaj Wirtualnych Asystentów.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Sławno . Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią na realizację podobnych celów, dlatego też takie rozwiązanie będzie pełnić idealne udogodnienie dla przedsiębiorców. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni.Dotacje na rozwój nowych firm - Sławno , fundusze europejskie, dotacje. . Umowy o prowadzenie Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
WIECEJ