WIRTUALNE BIURO Piekary Śląskie

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Piekary Śląskie

Piekary Śląskie adres prowadzenia działalności

Część wirtualnych biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo. Wirtualne biuro jest całkowicie bezpieczne. Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas.Piekary Śląskie najtańsze wirtualne biuro. Sami wybierzecie Państwo pokój, najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom. Zawsze służymy naszym klientom radą i staramy się zaspokoić ich potrzeby. Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty. Odbieramy listy urzędowe oraz od klientów i kontrahentów.Wirtualne biuro Piekary Śląskie nowoczesne rozwiązanie dla firm . Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!.Ebiuro Piekary Śląskie , adres dla prowadzenia działalności . Klienci są bardziej skłonni zaufać tym przedsiębiorcom, którzy dysponują oficjalną siedzibą firmy

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, masz szansę nie tylko najtaniej wynająć wirtualne biuro, ale i skorzystać z pomocy profesjonalistów, dzięki którym prowadzenie własnego biznesu będzie jeszcze łatwiejsze. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody.Prowadzenie działalności w Piekary Śląskie w wirtualnym burze. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków.Adres dla firm Piekary Śląskie w wirtualnym biurze . Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Dlaczego jest on tak ważny dla każdej firmy? Jeżeli firma jest zlokalizowana w rozpoznawalnej dzielnicy stolicy, w otoczeniu ważnych zabytków, budynków i miejsc, a także już po adresie można szybko i z łatwością umiejscowić firmę na mapie Poznań , wywołuje bardzo dobre wrażenie, już przy pierwszym kontakcie. Wynajem biura pociąga za sobą jednak dodatkowe koszty, które mogą stanowić duże obciążenie, szczególnie dopiero na początku działalności.Wirtualne biuro Piekary Śląskie , adres do prowadzenia działalności . Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Wirtualne biuro to również dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność o wyjątkowym charakterze, wymagającą wykonywania czynności w różnych miejscach

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Piekary Śląskie Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Piekary Śląskie , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne. Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty! Niemożliwe? A jednak! Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura i dopasuj go do swoich potrzeb. Istnieją też takie branże, w których wynajem biura nie jest konieczny. Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny.Najtańsza księgowość Piekary Śląskie - biuro rachunkowe . in.Nowe możliwości Piekary Śląskie wirtualne biuro . W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. We wszystkich tych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wirtualne biuro. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych.Wirtualne biura Piekary Śląskie , adres do prowadzenia działalności . in. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Jeżeli będą Państwo mieli takie życzenie cała odebrana korespondencja zostanie przez nas zeskanowana. Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek. Wirtualne biuro rozwiązuje taki problem udostępniając przedsiębiorcy adres konieczny do rejestracji.Dotacje unijne Piekary Śląskie - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Piekary Śląskie . Nasze wirutalne biuro to dwupoziomowe nowoczesne pomieszczenie biurowe. Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy.Dotacje na rozwój nowych firm - Piekary Śląskie , fundusze europejskie, dotacje. . Informujemy o otrzymanej poczcie, a Ty w miarę możliwości i konieczności odbierasz ją od nas w dogodnym dla siebie terminem. W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu
WIECEJ