WIRTUALNE BIURO Piechowice

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Piechowice

Piechowice adres prowadzenia działalności

Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. W praktyce oznacza to, że klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny. Jako alternatywa powstają biura wirtualne.Piechowice najtańsze wirtualne biuro. Podczas zakładania dzialałności gospodarczej urzędy wymagają od przedsiębiorców podania siedziby firmy. Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Do danych firmy dostęp można udzielić dowolnej liczby użytkowników (np.Wirtualne biuro Piechowice nowoczesne rozwiązanie dla firm . Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów.Ebiuro Piechowice , adres dla prowadzenia działalności . Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu. wysyłkę korespondencji. Zapraszając klientów biznesowych, jak i indywidualnych do biura, czy organizując spotkania z kontrahentami i szkolenia pracowników – wariantów wykorzystania sali jest wiele. Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów.Prowadzenie działalności w Piechowice w wirtualnym burze. Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność.Adres dla firm Piechowice w wirtualnym biurze . Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem. Brzmi pięknie, lecz wątpliwości budzić może pytanie czy wirtualne biuro jest legalne. O odebranych listach i paczkach informujemy w tym samym dniu poprzez wiadomość e-mail.Wirtualne biuro Piechowice , adres do prowadzenia działalności . Wiemy już, że wirtualne biuro to świetny sposób na rozpoczęcie działalności. W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Piechowice Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Piechowice , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Współczesna ekonomia nie zna granic! Nasza firma umiejętnie korzysta z nowych globalnych możliwości gwarantując Państwu rzetelność, dyskrecję i dobrą współpracę. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Skorzystanie z naszych usług jest świetnym pomysłem również w sytuacji, kiedy jesteś freelancerem i nie chcesz posługiwać się adresem domowym jako siedzibą firmy. Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.Najtańsza księgowość Piechowice - biuro rachunkowe . in.Nowe możliwości Piechowice wirtualne biuro . Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. Pomieszczenia są nowoczesne, nasłonecznione i bardzo przytulne.Wirtualne biura Piechowice , adres do prowadzenia działalności . Pracownicy wirtualnego biura Poręba Centrum nie tylko odbierają listy, ale też drogą mailową informują Cię o ich nadejściu. Na niczym nie zależy nam tak, jak na satysfakcji Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Sama nazwa „wirtualne biuro” sugeruje, że dzięki pośrednictwu Internetu oraz nowym możliwościom kontaktów biznesowych mogą Państwo z nami współpracować, gdziekolwiek się Państwo znajdują, niezależnie od tego, czy jest to gdzieś w Polsce czy poza jej granicami. Wówczas, jako siedzibę przedsiębiorstwa wskazuje się siedzibę wirtualnego biura, jednak we wniosku rejestracyjnym zaznacza się również inne miejsca wykonywania działalności. Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz. Istnieją też takie branże, w których wynajem biura nie jest konieczny. Usługa ta polega na wynajęciu adresu fizycznego, na który firma zostanie zarejestrowana i gdzie będzie dostarczana korespondencja pocztowa.Dotacje unijne Piechowice - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Dopiero zaczynasz działalność gospodarczą? Prowadzisz Startup? A może potrzebujesz więcej elastyczności w prowadzeniu biznesu lub szukasz alternatywy dla kosztownego biura? Z doświadczenia wiemy, że prestiżowy, adres pozwala naszym klientom kreować profesjonalny wizurek, a zewnętrza księgowość umożliwia prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca na świecie.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Piechowice . Umowy o prowadzenie Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu.Dotacje na rozwój nowych firm - Piechowice , fundusze europejskie, dotacje. . Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu
WIECEJ