WIRTUALNE BIURO Otyń

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Otyń

Otyń adres prowadzenia działalności

Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta. To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową. Jednym z elementów, który się na niego składa, jest posiadanie własnego biura.Otyń najtańsze wirtualne biuro. Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne. Możesz oczywiście zarejestrować firmę w mieszkaniu, w którym mieszkasz. Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji. Wirtualny adres firmy to obecnie jedna z najciekawszych usług, jakie można spotkać na rynku.Wirtualne biuro Otyń nowoczesne rozwiązanie dla firm . Klienci są bardziej skłonni zaufać tym przedsiębiorcom, którzy dysponują oficjalną siedzibą firmy. Zapis powinien również zawierać ewentualne kary za niedotrzymanie warunków umowy.Ebiuro Otyń , adres dla prowadzenia działalności . W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro , które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa. Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności. Korzystając z naszych usług w zakresie wirtualnego biura każdy Klient otrzymuje prawo do zarejestrowania swojej firmy pod m adresem oraz wykorzystywania wirtualnego adresu biura zarówno w kontaktach biznesowych jak i kontaktach z urzędami. Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy.Prowadzenie działalności w Otyń w wirtualnym burze. Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo.Adres dla firm Otyń w wirtualnym biurze . Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Część wirtualnych biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Tylko czy wirtualne biuro jest legalne? Pod pojęciem wirtualnego biura rozumiemy przedsiębiorcę, który świadczy usługi biurowe w taki sposób, że pod jednym adresem udostępnia miejsce do rejestracji swojej działalności (czy to gospodarczej czy na przykład spółki) zwykle większej grupie podmiotów – rekordziści dochodzą pod tym względem nawet do kilkuset w niewielkim mieszkaniu.Wirtualne biuro Otyń , adres do prowadzenia działalności . wspólników, członków zarządu). Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Otyń Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Otyń , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Jeżeli będą Państwo mieli takie życzenie cała odebrana korespondencja zostanie przez nas zeskanowana. Wirtualne biuro jest całkowicie bezpieczne. Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów. Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna.Najtańsza księgowość Otyń - biuro rachunkowe . Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?.Nowe możliwości Otyń wirtualne biuro . Jeżeli więc poszukujesz miejsca na spotkania z kontrahentami, wsparcia w prowadzeniu sekretariatu oraz profesjonalnego doradztwa księgowego – nie wahaj się i zaufaj ekspertom. Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. Nasze usługi kierujemy do tych z Państwa, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność jak i do tych, którzy już działają na rynku a chcą obniżyć koszty obsługi biurowej, najmu lub poszukują spokojnego miejsca do pracy i spotkań z klientami.Wirtualne biura Otyń , adres do prowadzenia działalności . Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Tnij koszty do minimum, poprzez wynajmowanie wirtualnego biura i zatrudniaj Wirtualnych Asystentów. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję.Dotacje unijne Otyń - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Otyń . Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności. Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy. Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek.Dotacje na rozwój nowych firm - Otyń , fundusze europejskie, dotacje. . W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek
WIECEJ