WIRTUALNE BIURO Otwock

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Otwock

Otwock adres prowadzenia działalności

Brzmi pięknie, lecz wątpliwości budzić może pytanie czy wirtualne biuro jest legalne. Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro , które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa. Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro.Otwock najtańsze wirtualne biuro. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Klienci są bardziej skłonni zaufać tym przedsiębiorcom, którzy dysponują oficjalną siedzibą firmy. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Wynajem biura pociąga za sobą jednak dodatkowe koszty, które mogą stanowić duże obciążenie, szczególnie dopiero na początku działalności.Wirtualne biuro Otwock nowoczesne rozwiązanie dla firm . Możesz oczywiście zarejestrować firmę w mieszkaniu, w którym mieszkasz. Jeżeli będą Państwo mieli takie życzenie cała odebrana korespondencja zostanie przez nas zeskanowana.Ebiuro Otwock , adres dla prowadzenia działalności . Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Możemy zaoferować również dodatkowe usługi, jak prowadzenie księgowości Państwa firmy. Część wirtualnych biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Jest to możliwe z prostej przyczyny – z wirtualnego biura generalnie się nie korzysta w sposób typowy dla biura. Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce.Prowadzenie działalności w Otwock w wirtualnym burze. Jeśli nie dysponujesz jednak żadną przestrzenią biurową ani z różnych względów nie planujesz jej wynajęcia, masz zawsze wygodne wyjście.Adres dla firm Otwock w wirtualnym biurze . Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza. Korzystając z naszej pomocy oraz usługi Wirtualne Biuro, zyskasz nie tylko prestiżowy adres we Wrocławiu pod którym zarejestrujesz swoją firmę, ale przede wszystkim doskonale przygotowaną przestrzeń biznesową, którą będziesz mógł wykorzystać organizując spotkania z kontrahentami. Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy.Wirtualne biuro Otwock , adres do prowadzenia działalności . Tnij koszty do minimum, poprzez wynajmowanie wirtualnego biura i zatrudniaj Wirtualnych Asystentów. Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Otwock Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Otwock , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty! Niemożliwe? A jednak! Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura i dopasuj go do swoich potrzeb. Sami wybierzecie Państwo pokój, najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom.Najtańsza księgowość Otwock - biuro rachunkowe . Usługa Wirtualnego Biura została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują sprawnej obsługi i zaufanego adresu dla firmy w centrum miasta, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura.Nowe możliwości Otwock wirtualne biuro . Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy.Wirtualne biura Otwock , adres do prowadzenia działalności . Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje. Prestiżowy adres w stolicy pozwoli Ci nie tylko uniknąć konieczności rejestracji firmy pod adresem swojego miejsca zamieszkania, ale też wynajmu przestrzeni biurowej i lokalu

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Umowy o prowadzenie Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Jeśli zatem interesują Cię wirtualne biura, chcesz mieć adres firmowy, dzięki któremu klienci będą poważniej podchodzić do Twojej działalności – skontaktuj się z nami. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych.Dotacje unijne Otwock - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Sami wybierzecie Państwo pokój, najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Otwock . Istnieją też takie branże, w których wynajem biura nie jest konieczny. Możemy zaoferować również dodatkowe usługi, jak prowadzenie księgowości Państwa firmy. Skorzystanie z naszych usług jest świetnym pomysłem również w sytuacji, kiedy jesteś freelancerem i nie chcesz posługiwać się adresem domowym jako siedzibą firmy.Dotacje na rozwój nowych firm - Otwock , fundusze europejskie, dotacje. . W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m. Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek
WIECEJ