WIRTUALNE BIURO Mińsk Mazowiecki

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki adres prowadzenia działalności

Nasze wirutalne biuro to dwupoziomowe nowoczesne pomieszczenie biurowe. W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Przy płatności z góry za dłuższe okresy, umowa o prowadzenie Wirtualnego biura może zostać zawarta na czas określony. W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m.Mińsk Mazowiecki najtańsze wirtualne biuro. Ponadto posiadanie renomowanego adresu biurowego w bez wątpienia podnosi status firmy niezależnie od tego czy biznes prowadzony jest w warunkach domowych czy też odbywa się mobilnie. Wirtualne biuro rozwiązuje taki problem udostępniając przedsiębiorcy adres konieczny do rejestracji. Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem. Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie.Wirtualne biuro Mińsk Mazowiecki nowoczesne rozwiązanie dla firm . Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. Prestiżowy adres w stolicy pozwoli Ci nie tylko uniknąć konieczności rejestracji firmy pod adresem swojego miejsca zamieszkania, ale też wynajmu przestrzeni biurowej i lokalu.Ebiuro Mińsk Mazowiecki , adres dla prowadzenia działalności . Umowy o prowadzenie Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?.Prowadzenie działalności w Mińsk Mazowiecki w wirtualnym burze. wspólników, członków zarządu).Adres dla firm Mińsk Mazowiecki w wirtualnym biurze . Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, którzy wybierają takie rozwiązanie, stąd też stworzyliśmy atrakcyjne propozycje dla nich. Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego.Wirtualne biuro Mińsk Mazowiecki , adres do prowadzenia działalności . W ten sposób nie marnują oni pieniędzy na utrzymywanie pomieszczenia, w którym nikogo nie ma. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Mińsk Mazowiecki Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Mińsk Mazowiecki , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Jeżeli będą Państwo mieli takie życzenie cała odebrana korespondencja zostanie przez nas zeskanowana. Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty. Naszym Klientom oferujemy możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego biura i posługiwania się nim w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych. Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, w których przeprowadzą Państwo profesjonalne szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne, czy spotkania biznesowe. Biuro wirtualne jest rozwiązaniem zasługującym na uwagę przede wszystkim dlatego, że nie wymaga ponoszenia kosztów związanych z wynajmem biura, a więc kosztów bardzo pokaźnych, jeśli wziąć pod uwagę rynek wynajmu nieruchomości biurowych.Najtańsza księgowość Mińsk Mazowiecki - biuro rachunkowe . W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres.Nowe możliwości Mińsk Mazowiecki wirtualne biuro . Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem. Informujemy o otrzymanej poczcie, a Ty w miarę możliwości i konieczności odbierasz ją od nas w dogodnym dla siebie terminem. Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty! Niemożliwe? A jednak! Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura i dopasuj go do swoich potrzeb.Wirtualne biura Mińsk Mazowiecki , adres do prowadzenia działalności . Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna.Dotacje unijne Mińsk Mazowiecki - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Mińsk Mazowiecki . Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne. Informujemy o otrzymanej poczcie, a Ty w miarę możliwości i konieczności odbierasz ją od nas w dogodnym dla siebie terminem. Wówczas, jako siedzibę przedsiębiorstwa wskazuje się siedzibę wirtualnego biura, jednak we wniosku rejestracyjnym zaznacza się również inne miejsca wykonywania działalności.Dotacje na rozwój nowych firm - Mińsk Mazowiecki , fundusze europejskie, dotacje. . Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek. Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem
WIECEJ