WIRTUALNE BIURO Łapy

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Łapy

Łapy adres prowadzenia działalności

Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. freelancerów, ale też dla wszystkich firm o rozproszonych strukturach. Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, którzy wybierają takie rozwiązanie, stąd też stworzyliśmy atrakcyjne propozycje dla nich.Łapy najtańsze wirtualne biuro. Jeśli zatem interesują Cię wirtualne biura, chcesz mieć adres firmowy, dzięki któremu klienci będą poważniej podchodzić do Twojej działalności – skontaktuj się z nami. Korzystając z naszych usług w zakresie wirtualnego biura każdy Klient otrzymuje prawo do zarejestrowania swojej firmy pod m adresem oraz wykorzystywania wirtualnego adresu biura zarówno w kontaktach biznesowych jak i kontaktach z urzędami. Na niczym nie zależy nam tak, jak na satysfakcji Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres.Wirtualne biuro Łapy nowoczesne rozwiązanie dla firm . W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Najważniejsza korzyść jest taka, że dzięki niemy mają Państwo samodzielny i nieograniczony dostęp do szczegółowych informacji o odebranej korespondencji wraz z możliwością pobierania plików pdf ze skanami wybranych listów.Ebiuro Łapy , adres dla prowadzenia działalności . Jeśli nie dysponujesz jednak żadną przestrzenią biurową ani z różnych względów nie planujesz jej wynajęcia, masz zawsze wygodne wyjście

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz.Prowadzenie działalności w Łapy w wirtualnym burze. Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.Adres dla firm Łapy w wirtualnym biurze . Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy. Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy. wspólników, członków zarządu).Wirtualne biuro Łapy , adres do prowadzenia działalności . Korzystając z naszej pomocy oraz usługi Wirtualne Biuro, zyskasz nie tylko prestiżowy adres we Wrocławiu pod którym zarejestrujesz swoją firmę, ale przede wszystkim doskonale przygotowaną przestrzeń biznesową, którą będziesz mógł wykorzystać organizując spotkania z kontrahentami. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Łapy Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Łapy , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy.Najtańsza księgowość Łapy - biuro rachunkowe . in.Nowe możliwości Łapy wirtualne biuro . Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią. Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. Dzieląc się z Państwem nowoczesnymi pomieszczeniami biurowymi, zapewniając profesjonalną obsługę pomożemy stworzyć profesjonalny wizerunek i osiągnąć sukces.Wirtualne biura Łapy , adres do prowadzenia działalności . Wirtualne biuro jest całkowicie bezpieczne. Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Wirtualne biuro oferuje przede wszystkim prestiżowy adres do korespondencji. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu. Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz. Z naszymi usługami przekonasz się o tym, że dopilnowanie urzędowych formalności, i zadbanie o jakość codziennych biurowych czynności, nie muszą już dłużej być tylko na Twojej głowie. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu.Dotacje unijne Łapy - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Łapy . in. . Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty.Dotacje na rozwój nowych firm - Łapy , fundusze europejskie, dotacje. . Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy
WIECEJ