WIRTUALNE BIURO Koronowo

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Koronowo

Koronowo adres prowadzenia działalności

Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Wirtualne biuro oferuje przede wszystkim prestiżowy adres do korespondencji. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy. Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu.Koronowo najtańsze wirtualne biuro. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek. Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, masz szansę nie tylko najtaniej wynająć wirtualne biuro, ale i skorzystać z pomocy profesjonalistów, dzięki którym prowadzenie własnego biznesu będzie jeszcze łatwiejsze. Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie.Wirtualne biuro Koronowo nowoczesne rozwiązanie dla firm . Biuro wirtualne jest rozwiązaniem zasługującym na uwagę przede wszystkim dlatego, że nie wymaga ponoszenia kosztów związanych z wynajmem biura, a więc kosztów bardzo pokaźnych, jeśli wziąć pod uwagę rynek wynajmu nieruchomości biurowych. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!.Ebiuro Koronowo , adres dla prowadzenia działalności . przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

freelancerów, ale też dla wszystkich firm o rozproszonych strukturach. Do danych firmy dostęp można udzielić dowolnej liczby użytkowników (np. To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową. Część wirtualnych biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy.Prowadzenie działalności w Koronowo w wirtualnym burze. Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek.Adres dla firm Koronowo w wirtualnym biurze . . Nasze usługi kierujemy do tych z Państwa, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność jak i do tych, którzy już działają na rynku a chcą obniżyć koszty obsługi biurowej, najmu lub poszukują spokojnego miejsca do pracy i spotkań z klientami. Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?.Wirtualne biuro Koronowo , adres do prowadzenia działalności . Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Koronowo Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Koronowo , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Będziesz też mógł skorzystać z doradztwa prawnego i porad naszych ekspertów od marketingu i promocji wizerunku. Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty! Niemożliwe? A jednak! Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura i dopasuj go do swoich potrzeb. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów. Sama nazwa „wirtualne biuro” sugeruje, że dzięki pośrednictwu Internetu oraz nowym możliwościom kontaktów biznesowych mogą Państwo z nami współpracować, gdziekolwiek się Państwo znajdują, niezależnie od tego, czy jest to gdzieś w Polsce czy poza jej granicami. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy.Najtańsza księgowość Koronowo - biuro rachunkowe . Usługa biura wirtualnego zapewnia Ci możliwość posługiwania się adresem firmowym w prestiżowej okolicy.Nowe możliwości Koronowo wirtualne biuro . Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu. W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie.Wirtualne biura Koronowo , adres do prowadzenia działalności . Czy będzie to jednak właściwe rozwiązanie? Zwróć uwagę na to jak postrzegany będzie Twój wizerunek, ale także czy będzie to dobre rozwiązanie dla Ciebie, gdy potencjalni Klienci będą zakłócać Twój spokój. Dopiero zaczynasz działalność gospodarczą? Prowadzisz Startup? A może potrzebujesz więcej elastyczności w prowadzeniu biznesu lub szukasz alternatywy dla kosztownego biura? Z doświadczenia wiemy, że prestiżowy, adres pozwala naszym klientom kreować profesjonalny wizurek, a zewnętrza księgowość umożliwia prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca na świecie

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Na niczym nie zależy nam tak, jak na satysfakcji Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem. W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Wirtualne biuro stanowi ogromne możliwości przede wszystkim dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów.Dotacje unijne Koronowo - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Nasze wirutalne biuro to dwupoziomowe nowoczesne pomieszczenie biurowe.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Koronowo . Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, w których przeprowadzą Państwo profesjonalne szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne, czy spotkania biznesowe. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. Jednym z elementów, który się na niego składa, jest posiadanie własnego biura.Dotacje na rozwój nowych firm - Koronowo , fundusze europejskie, dotacje. . Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów oraz do siedziby naszej firmy, abyście mogli Państwo bezpośrednio przyjrzeć się oferowanym przez nas warunkom i spokojnie podjąć decyzję. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych
WIECEJ