WIRTUALNE BIURO Kielce

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Kielce

Kielce adres prowadzenia działalności

Skąd pomysł na wirtualne biuro? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Tylko czy wirtualne biuro jest legalne? Pod pojęciem wirtualnego biura rozumiemy przedsiębiorcę, który świadczy usługi biurowe w taki sposób, że pod jednym adresem udostępnia miejsce do rejestracji swojej działalności (czy to gospodarczej czy na przykład spółki) zwykle większej grupie podmiotów – rekordziści dochodzą pod tym względem nawet do kilkuset w niewielkim mieszkaniu.Kielce najtańsze wirtualne biuro. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Najlepsze z biur oferują dodatkowo pakiet usług, takich jak odbieranie przychodzącej do nas poczty, przekazywanie jej dalej (pocztą tradycyjną lub elektroniczną w postaci skanów), gwarantując wsparcie księgowe czy też możliwość dodatkowego wynajmu sali konferencyjnej – jeśli zechcemy spotkać się z klientem w „naszym” biurze. Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Wynajem fizycznego biura, lokum do prowadzenia firmy, pochłania znaczną część budżetu, którą mógłbyś przeznaczyć na rozwój swojej firmy – na przykład na zakup sprzętu, aplikacji czy narzędzi.Wirtualne biuro Kielce nowoczesne rozwiązanie dla firm . Możesz oczywiście zarejestrować firmę w mieszkaniu, w którym mieszkasz. Nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią na realizację podobnych celów, dlatego też takie rozwiązanie będzie pełnić idealne udogodnienie dla przedsiębiorców.Ebiuro Kielce , adres dla prowadzenia działalności . Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody. Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy.Prowadzenie działalności w Kielce w wirtualnym burze. To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową.Adres dla firm Kielce w wirtualnym biurze . Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów oraz do siedziby naszej firmy, abyście mogli Państwo bezpośrednio przyjrzeć się oferowanym przez nas warunkom i spokojnie podjąć decyzję. Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu. Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości.Wirtualne biuro Kielce , adres do prowadzenia działalności . Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz. Dopiero zaczynasz działalność gospodarczą? Prowadzisz Startup? A może potrzebujesz więcej elastyczności w prowadzeniu biznesu lub szukasz alternatywy dla kosztownego biura? Z doświadczenia wiemy, że prestiżowy, adres pozwala naszym klientom kreować profesjonalny wizurek, a zewnętrza księgowość umożliwia prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca na świecie

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Kielce Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Kielce , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Dlatego też coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na wirtualne biuro. Umowy o prowadzenie Wirtualnego Biura zawierane są na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią. Jest to możliwe z prostej przyczyny – z wirtualnego biura generalnie się nie korzysta w sposób typowy dla biura. Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem.Najtańsza księgowość Kielce - biuro rachunkowe . Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza.Nowe możliwości Kielce wirtualne biuro . Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.Wirtualne biura Kielce , adres do prowadzenia działalności . Usługa biura wirtualnego zapewnia Ci możliwość posługiwania się adresem firmowym w prestiżowej okolicy. Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Wynajem biura pociąga za sobą jednak dodatkowe koszty, które mogą stanowić duże obciążenie, szczególnie dopiero na początku działalności. Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni. Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro.Dotacje unijne Kielce - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Tylko czy wirtualne biuro jest legalne? Pod pojęciem wirtualnego biura rozumiemy przedsiębiorcę, który świadczy usługi biurowe w taki sposób, że pod jednym adresem udostępnia miejsce do rejestracji swojej działalności (czy to gospodarczej czy na przykład spółki) zwykle większej grupie podmiotów – rekordziści dochodzą pod tym względem nawet do kilkuset w niewielkim mieszkaniu.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Kielce . Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów.Dotacje na rozwój nowych firm - Kielce , fundusze europejskie, dotacje. . Jeżeli będą Państwo mieli takie życzenie cała odebrana korespondencja zostanie przez nas zeskanowana. Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości
WIECEJ