WIRTUALNE BIURO Kędzierzyn-Koźle

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle adres prowadzenia działalności

Zawsze z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania. Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność. Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. O odebranych listach i paczkach informujemy w tym samym dniu poprzez wiadomość e-mail.Kędzierzyn-Koźle najtańsze wirtualne biuro. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych. Do dyspozycji Państwa oddajemy różnego rodzaju potrzebne sprzęty biurowe, między innymi telewizor i rzutnik, które ułatwią prezentację Państwa usług i towarów, a także drukarki, skaner, kserokopiarkę, czy fax. Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym.Wirtualne biuro Kędzierzyn-Koźle nowoczesne rozwiązanie dla firm . Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Zapis powinien również zawierać ewentualne kary za niedotrzymanie warunków umowy.Ebiuro Kędzierzyn-Koźle , adres dla prowadzenia działalności . Jak jednak w praktyce wygląda jego wynajęcie? Decydując się na wynajęcie wirtualnego biura masz możliwość zarejestrowania firmy pod jego adresem, a w konsekwencji przekierowania na ten adres całości poczty firmowej

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Przy płatności z góry za dłuższe okresy, umowa o prowadzenie Wirtualnego biura może zostać zawarta na czas określony. Będziesz też mógł skorzystać z doradztwa prawnego i porad naszych ekspertów od marketingu i promocji wizerunku. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. Prestiżowy adres w stolicy pozwoli Ci nie tylko uniknąć konieczności rejestracji firmy pod adresem swojego miejsca zamieszkania, ale też wynajmu przestrzeni biurowej i lokalu. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres.Prowadzenie działalności w Kędzierzyn-Koźle w wirtualnym burze. Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30.Adres dla firm Kędzierzyn-Koźle w wirtualnym biurze . Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej. Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, w których przeprowadzą Państwo profesjonalne szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne, czy spotkania biznesowe. Schludne i posiadające całe niezbędne wyposażenie.Wirtualne biuro Kędzierzyn-Koźle , adres do prowadzenia działalności . Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Kędzierzyn-Koźle Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Kędzierzyn-Koźle , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Pomieszczenia są nowoczesne, nasłonecznione i bardzo przytulne. ZYSKAJ WIZERUNEK SUKCESU Możliwość korzystania z adresu na ul. Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu. Usługa biura wirtualnego zapewnia Ci możliwość posługiwania się adresem firmowym w prestiżowej okolicy. Wirtualne biuro oferuje przede wszystkim prestiżowy adres do korespondencji.Najtańsza księgowość Kędzierzyn-Koźle - biuro rachunkowe . Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy.Nowe możliwości Kędzierzyn-Koźle wirtualne biuro . W dobie internetu i usług świadczonych drogą elektroniczną posiadanie stacjonarnego biura dla całej rzeszy biznesów wydaje się zbędnym luksusem generującym dodatkowe koszty. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!. Mazowieckiej ma ogromny wpływ na wizerunek Twojej firmy.Wirtualne biura Kędzierzyn-Koźle , adres do prowadzenia działalności . Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Za to mniej przychylnie patrzą na działalności działające pod prywatnym adresem. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem. Profesjonalną obsługę – nasz zespół obsługujący Wirtualne Biuro posiada potwierdzone wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej, administracyjnej i księgowej podmiotów gospodarczych. Zawsze z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania.Dotacje unijne Kędzierzyn-Koźle - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Kędzierzyn-Koźle . Posługuj się adresem firmowym na własnej stronie internetowej czy wizytówkach, a zwiększysz zainteresowanie u potencjalnych klientów. Wirtualne biuro to również dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność o wyjątkowym charakterze, wymagającą wykonywania czynności w różnych miejscach. Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin.Dotacje na rozwój nowych firm - Kędzierzyn-Koźle , fundusze europejskie, dotacje. . Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie. Do danych firmy dostęp można udzielić dowolnej liczby użytkowników (np
WIECEJ