WIRTUALNE BIURO Jedlina-Zdrój

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój adres prowadzenia działalności

Zawsze dostosowujemy się do decyzji klienta, co do sposobu obsługi jego korespondencji. Pomieszczenia są nowoczesne, nasłonecznione i bardzo przytulne. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.Jedlina-Zdrój najtańsze wirtualne biuro. Najważniejsze jest to, że oferowana usługa gwarantuje szczególnie ważną rzecz – stabilny rozwój firmy w komfortowych warunkach. Jednym z elementów, który się na niego składa, jest posiadanie własnego biura. Korzystając z naszych usług w zakresie wirtualnego biura każdy Klient otrzymuje prawo do zarejestrowania swojej firmy pod m adresem oraz wykorzystywania wirtualnego adresu biura zarówno w kontaktach biznesowych jak i kontaktach z urzędami. Korzystając z naszej pomocy oraz usługi Wirtualne Biuro, zyskasz nie tylko prestiżowy adres we Wrocławiu pod którym zarejestrujesz swoją firmę, ale przede wszystkim doskonale przygotowaną przestrzeń biznesową, którą będziesz mógł wykorzystać organizując spotkania z kontrahentami.Wirtualne biuro Jedlina-Zdrój nowoczesne rozwiązanie dla firm . Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny.Ebiuro Jedlina-Zdrój , adres dla prowadzenia działalności . Jako biznesmen z pewnością wiesz, jak ważny jest prestiż firmy

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Nasze wirutalne biuro to dwupoziomowe nowoczesne pomieszczenie biurowe. Ponadto posiadanie renomowanego adresu biurowego w bez wątpienia podnosi status firmy niezależnie od tego czy biznes prowadzony jest w warunkach domowych czy też odbywa się mobilnie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego.Prowadzenie działalności w Jedlina-Zdrój w wirtualnym burze. Skąd pomysł na wirtualne biuro? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana.Adres dla firm Jedlina-Zdrój w wirtualnym biurze . Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Usługa ta polega na wynajęciu adresu fizycznego, na który firma zostanie zarejestrowana i gdzie będzie dostarczana korespondencja pocztowa. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów.Wirtualne biuro Jedlina-Zdrój , adres do prowadzenia działalności . Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Jedlina-Zdrój Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Jedlina-Zdrój , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Pracownicy wirtualnego biura Kańczuga Centrum nie tylko odbierają listy, ale też drogą mailową informują Cię o ich nadejściu.Najtańsza księgowość Jedlina-Zdrój - biuro rachunkowe . Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego.Nowe możliwości Jedlina-Zdrój wirtualne biuro . Jest to możliwe z prostej przyczyny – z wirtualnego biura generalnie się nie korzysta w sposób typowy dla biura. Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta.Wirtualne biura Jedlina-Zdrój , adres do prowadzenia działalności . Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo. Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Zawsze służymy naszym klientom radą i staramy się zaspokoić ich potrzeby. Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność. Pracownicy wirtualnego biura Kańczuga Centrum nie tylko odbierają listy, ale też drogą mailową informują Cię o ich nadejściu. Z usług korzystają jednak również więksi przedsiębiorcy, którzy na co dzień nie potrzebują stałego miejsca do pracy. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek.Dotacje unijne Jedlina-Zdrój - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Jedlina-Zdrój . Dopiero zaczynasz działalność gospodarczą? Prowadzisz Startup? A może potrzebujesz więcej elastyczności w prowadzeniu biznesu lub szukasz alternatywy dla kosztownego biura? Z doświadczenia wiemy, że prestiżowy, adres pozwala naszym klientom kreować profesjonalny wizurek, a zewnętrza księgowość umożliwia prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca na świecie. Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności. Pierwszy poziom biura to poczekalnia oraz recepcja, w której dostępna jest jedna z naszych wykwalifikowanych asystentek.Dotacje na rozwój nowych firm - Jedlina-Zdrój , fundusze europejskie, dotacje. . przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej
WIECEJ