WIRTUALNE BIURO Jastarnia

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Jastarnia

Jastarnia adres prowadzenia działalności

Udzielimy Ci również bieżącego wsparcia przy obsłudze sekretariatu (szczególnie korespondencji) oraz prowadzeniu księgowości. Przy płatności z góry za dłuższe okresy, umowa o prowadzenie Wirtualnego biura może zostać zawarta na czas określony. Najczęściej korzystają z nich start-upy, sklepy internetowe, a także freelancerzy. Informujemy o otrzymanej poczcie, a Ty w miarę możliwości i konieczności odbierasz ją od nas w dogodnym dla siebie terminem.Jastarnia najtańsze wirtualne biuro. STAWIAJ NA WYGODĘ Biuro wirtualne w to nie tylko posługiwanie się adresem, ale również pełna wygoda – w ramach usług wirtualnego adresu zapewniamy pełną obsługę biurową, w tym m. Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Wirtualny adres pozwala lepiej przedstawić swoją markę, zbudować jej pozytywny i tym samym profesjonalny wizerunek. Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach.Wirtualne biuro Jastarnia nowoczesne rozwiązanie dla firm . Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej. Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy.Ebiuro Jastarnia , adres dla prowadzenia działalności . Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro. Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Za to mniej przychylnie patrzą na działalności działające pod prywatnym adresem. Wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które swoją pracę wykonują zdalnie, tzw. Sama nazwa „wirtualne biuro” sugeruje, że dzięki pośrednictwu Internetu oraz nowym możliwościom kontaktów biznesowych mogą Państwo z nami współpracować, gdziekolwiek się Państwo znajdują, niezależnie od tego, czy jest to gdzieś w Polsce czy poza jej granicami.Prowadzenie działalności w Jastarnia w wirtualnym burze. Jako alternatywa powstają biura wirtualne.Adres dla firm Jastarnia w wirtualnym biurze . . Wirtualny adres firmy to obecnie jedna z najciekawszych usług, jakie można spotkać na rynku. Mazowieckiej ma ogromny wpływ na wizerunek Twojej firmy.Wirtualne biuro Jastarnia , adres do prowadzenia działalności . Istnieją też takie branże, w których wynajem biura nie jest konieczny. Jeśli zatem interesują Cię wirtualne biura, chcesz mieć adres firmowy, dzięki któremu klienci będą poważniej podchodzić do Twojej działalności – skontaktuj się z nami

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Jastarnia Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Jastarnia , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Takie rozwiązanie sprawdza się głównie w przypadku instytucji, które nie prowadzą swojej działalności stacjonarnie tylko jeżdżą do klientów lub pracują zdalnie. Zapis powinien również zawierać ewentualne kary za niedotrzymanie warunków umowy. Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin. Dogodna lokalizacja, prestiżowy adres - to wszystko zapewni Twojej firmie Wirtualne Biuro. O odebranych listach i paczkach informujemy w tym samym dniu poprzez wiadomość e-mail.Najtańsza księgowość Jastarnia - biuro rachunkowe . Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo.Nowe możliwości Jastarnia wirtualne biuro . W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody.Wirtualne biura Jastarnia , adres do prowadzenia działalności . Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni. wspólników, członków zarządu)

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Wówczas, jako siedzibę przedsiębiorstwa wskazuje się siedzibę wirtualnego biura, jednak we wniosku rejestracyjnym zaznacza się również inne miejsca wykonywania działalności. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Takie rozwiązanie sprawdza się głównie w przypadku instytucji, które nie prowadzą swojej działalności stacjonarnie tylko jeżdżą do klientów lub pracują zdalnie. Wynajmując tanie wirtualne biuro Kalisz Pomorski , warto zwrócić uwagę na zapisy w umowie – mianowicie, warto sprawdzić czy zawarty został zapis odnośnie odbierania poczty i powiadamiania o jej nadejściu w tym samym dniu. Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas.Dotacje unijne Jastarnia - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Ponadto posiadanie renomowanego adresu biurowego w bez wątpienia podnosi status firmy niezależnie od tego czy biznes prowadzony jest w warunkach domowych czy też odbywa się mobilnie.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Jastarnia . Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego. Nasze wirutalne biuro to dwupoziomowe nowoczesne pomieszczenie biurowe. Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów.Dotacje na rozwój nowych firm - Jastarnia , fundusze europejskie, dotacje. . Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy. Wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które swoją pracę wykonują zdalnie, tzw
WIECEJ