WIRTUALNE BIURO Dobrzany

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Dobrzany

Dobrzany adres prowadzenia działalności

W dobie internetu i usług świadczonych drogą elektroniczną posiadanie stacjonarnego biura dla całej rzeszy biznesów wydaje się zbędnym luksusem generującym dodatkowe koszty. Zapomnij o niepotrzebnej stracie cennych godzin. Wynajem fizycznego biura, lokum do prowadzenia firmy, pochłania znaczną część budżetu, którą mógłbyś przeznaczyć na rozwój swojej firmy – na przykład na zakup sprzętu, aplikacji czy narzędzi. Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie.Dobrzany najtańsze wirtualne biuro. Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Pomieszczenia są nowoczesne, nasłonecznione i bardzo przytulne. Jeżeli będą Państwo mieli takie życzenie cała odebrana korespondencja zostanie przez nas zeskanowana. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy.Wirtualne biuro Dobrzany nowoczesne rozwiązanie dla firm . Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów. Wirtualne biuro stanowi ogromne możliwości przede wszystkim dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerów.Ebiuro Dobrzany , adres dla prowadzenia działalności . Postaw na nieszablonowe rozwiązania i sięgnij po takie narzędzia biznesowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona Klientów

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Za to mniej przychylnie patrzą na działalności działające pod prywatnym adresem. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Oferowane usługi pozwalają naszym klientom na pełne oddanie sprawom biznesowym, bez zbędnego poświęcania czasu na zmiany adresu w każdym dokumencie: począwszy od materiałów promocyjnych, przez faktury i umowy z klientami, aż po konta bankowe etc. Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych.Prowadzenie działalności w Dobrzany w wirtualnym burze. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!.Adres dla firm Dobrzany w wirtualnym biurze . Część wirtualnych biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Brzmi pięknie, lecz wątpliwości budzić może pytanie czy wirtualne biuro jest legalne. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu.Wirtualne biuro Dobrzany , adres do prowadzenia działalności . Pozwól nam zająć się Twoją korespondencją. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Dobrzany Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Dobrzany , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro w ?. Tylko czy wirtualne biuro jest legalne? Pod pojęciem wirtualnego biura rozumiemy przedsiębiorcę, który świadczy usługi biurowe w taki sposób, że pod jednym adresem udostępnia miejsce do rejestracji swojej działalności (czy to gospodarczej czy na przykład spółki) zwykle większej grupie podmiotów – rekordziści dochodzą pod tym względem nawet do kilkuset w niewielkim mieszkaniu. Zarówno oni, jak tez ich pracownicy, mogą wypełniać swoje obowiązki w swoich domach lub w terenie. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro , które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa. Pożegnaj się też z tradycyjnym sposobem prowadzenia księgowości.Najtańsza księgowość Dobrzany - biuro rachunkowe . Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję.Nowe możliwości Dobrzany wirtualne biuro . Korzystając z naszych usług w zakresie wirtualnego biura każdy Klient otrzymuje prawo do zarejestrowania swojej firmy pod m adresem oraz wykorzystywania wirtualnego adresu biura zarówno w kontaktach biznesowych jak i kontaktach z urzędami. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu. Wirtualne biuro oferuje przede wszystkim prestiżowy adres do korespondencji.Wirtualne biura Dobrzany , adres do prowadzenia działalności . Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego. in

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu. Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo. Zawsze służymy naszym klientom radą i staramy się zaspokoić ich potrzeby. Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. W dobie internetu i usług świadczonych drogą elektroniczną posiadanie stacjonarnego biura dla całej rzeszy biznesów wydaje się zbędnym luksusem generującym dodatkowe koszty.Dotacje unijne Dobrzany - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro , które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Dobrzany . Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach. W ten sposób nie marnują oni pieniędzy na utrzymywanie pomieszczenia, w którym nikogo nie ma.Dotacje na rozwój nowych firm - Dobrzany , fundusze europejskie, dotacje. . Tnij koszty do minimum, poprzez wynajmowanie wirtualnego biura i zatrudniaj Wirtualnych Asystentów. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze
WIECEJ