WIRTUALNE BIURO Dobrodzień

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Dobrodzień

Dobrodzień adres prowadzenia działalności

Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Wirtualny adres firmy to obecnie jedna z najciekawszych usług, jakie można spotkać na rynku.Dobrodzień najtańsze wirtualne biuro. Klienci są bardziej skłonni zaufać tym przedsiębiorcom, którzy dysponują oficjalną siedzibą firmy. Na piętrze biura znajduje się przestronna, jasna i w pełni wyposażona sala konferencyjna. Oferowane usługi pozwalają naszym klientom na pełne oddanie sprawom biznesowym, bez zbędnego poświęcania czasu na zmiany adresu w każdym dokumencie: począwszy od materiałów promocyjnych, przez faktury i umowy z klientami, aż po konta bankowe etc. Nasze usługi kierujemy do tych z Państwa, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność jak i do tych, którzy już działają na rynku a chcą obniżyć koszty obsługi biurowej, najmu lub poszukują spokojnego miejsca do pracy i spotkań z klientami.Wirtualne biuro Dobrodzień nowoczesne rozwiązanie dla firm . przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych. Jako alternatywa powstają biura wirtualne.Ebiuro Dobrodzień , adres dla prowadzenia działalności . Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu. W ramach pakietów odbieramy korespondencję zwykłą i poleconą, a na życzenie klienta wysyłamy ją pod wskazany adres. Wielu przedsiebiorców podczas rejestracji firmy nie chce lub nie może podawać domowego adresu jako siedziby firmy. Nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią na realizację podobnych celów, dlatego też takie rozwiązanie będzie pełnić idealne udogodnienie dla przedsiębiorców.Prowadzenie działalności w Dobrodzień w wirtualnym burze. Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu.Adres dla firm Dobrodzień w wirtualnym biurze . . Wirtualne biuro rozwiązuje taki problem udostępniając przedsiębiorcy adres konieczny do rejestracji. Najważniejsze jest to, że oferowana usługa gwarantuje szczególnie ważną rzecz – stabilny rozwój firmy w komfortowych warunkach.Wirtualne biuro Dobrodzień , adres do prowadzenia działalności . Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Dobrodzień Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Dobrodzień , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Czy będzie to jednak właściwe rozwiązanie? Zwróć uwagę na to jak postrzegany będzie Twój wizerunek, ale także czy będzie to dobre rozwiązanie dla Ciebie, gdy potencjalni Klienci będą zakłócać Twój spokój. Wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które swoją pracę wykonują zdalnie, tzw. Skuteczne oszczędzanie gwarantowane!. Wiemy już, że wirtualne biuro to świetny sposób na rozpoczęcie działalności. Profesjonalną obsługę – nasz zespół obsługujący Wirtualne Biuro posiada potwierdzone wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej, administracyjnej i księgowej podmiotów gospodarczych.Najtańsza księgowość Dobrodzień - biuro rachunkowe . Korzystając z naszej pomocy oraz usługi Wirtualne Biuro, zyskasz nie tylko prestiżowy adres we Wrocławiu pod którym zarejestrujesz swoją firmę, ale przede wszystkim doskonale przygotowaną przestrzeń biznesową, którą będziesz mógł wykorzystać organizując spotkania z kontrahentami.Nowe możliwości Dobrodzień wirtualne biuro . Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Będziesz też mógł skorzystać z doradztwa prawnego i porad naszych ekspertów od marketingu i promocji wizerunku. in.Wirtualne biura Dobrodzień , adres do prowadzenia działalności . Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

Specjalną usługą w ofercie biura wirtualnego jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej na określony czas. Odbierzemy wszystkie listy oraz paczki (w tym pobraniowe), jak również przekazy pieniężne. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności, jaka wiąże się prowadzeniem Wirtualnego biura i z obsługą korespondencji klienta. Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Najlepsze z biur oferują dodatkowo pakiet usług, takich jak odbieranie przychodzącej do nas poczty, przekazywanie jej dalej (pocztą tradycyjną lub elektroniczną w postaci skanów), gwarantując wsparcie księgowe czy też możliwość dodatkowego wynajmu sali konferencyjnej – jeśli zechcemy spotkać się z klientem w „naszym” biurze.Dotacje unijne Dobrodzień - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Wynajem fizycznego biura, lokum do prowadzenia firmy, pochłania znaczną część budżetu, którą mógłbyś przeznaczyć na rozwój swojej firmy – na przykład na zakup sprzętu, aplikacji czy narzędzi.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Dobrodzień . Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska na prestiżu. . Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji.Dotacje na rozwój nowych firm - Dobrodzień , fundusze europejskie, dotacje. . W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych
WIECEJ