WIRTUALNE BIURO Dobre Miasto

Nowoczesne rozwiązania dla firm

 • business
  Prestiżowa lokalizacja
 • mail_outline
  Obiór korespondencji
 • phonelink
  Aplikacja wirtualnego biura

WIRTUALNE BIURO
Dobre Miasto

Dobre Miasto adres prowadzenia działalności

Wirtualne biuro oferuje przede wszystkim prestiżowy adres do korespondencji. Jak jednak w praktyce wygląda jego wynajęcie? Decydując się na wynajęcie wirtualnego biura masz możliwość zarejestrowania firmy pod jego adresem, a w konsekwencji przekierowania na ten adres całości poczty firmowej. wspólników, członków zarządu). Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie.Dobre Miasto najtańsze wirtualne biuro. W praktyce oznacza to, że klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. W ofercie naszej firmy znajdziesz również biuro rachunkowe oraz obsługę prawną, będącą doskonałą pomocą dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne biuro to usługa, która obejmuje pełen outsourcing obsługi biurowej przy jednoczesnym braku konieczności fizycznej obecności biura w konkretnej lokalizacji. Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem.Wirtualne biuro Dobre Miasto nowoczesne rozwiązanie dla firm . Pozostajemy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy. Brzmi pięknie, lecz wątpliwości budzić może pytanie czy wirtualne biuro jest legalne.Ebiuro Dobre Miasto , adres dla prowadzenia działalności . Zarejestruj swoją firmę pod adresem naszego biuro

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych i europejskich.

WIECEJ

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
PANEL KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacji wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

Adres prowadzenia dziąłalności gospodarczej

Przejrzystość umów – nie pobieramy żadnych kaucji czy tez depozytów. Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30. Prestiżowy adres działa jak magnes – jest dowodem dużych osiągnięć Twojej firmy. Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem. Jest to możliwe z prostej przyczyny – z wirtualnego biura generalnie się nie korzysta w sposób typowy dla biura.Prowadzenie działalności w Dobre Miasto w wirtualnym burze. Niezależnie od tego, czy szukasz wirtualnego biura, doradcy prawnego, czy rozważasz założenie zewnętrznej księgowości – z nami osiągniesz sukces!.Adres dla firm Dobre Miasto w wirtualnym biurze . Na życzenie klienta, okres ten wydłużamy. Jeśli zatem interesują Cię wirtualne biura, chcesz mieć adres firmowy, dzięki któremu klienci będą poważniej podchodzić do Twojej działalności – skontaktuj się z nami. Dlaczego jest on tak ważny dla każdej firmy? Jeżeli firma jest zlokalizowana w rozpoznawalnej dzielnicy stolicy, w otoczeniu ważnych zabytków, budynków i miejsc, a także już po adresie można szybko i z łatwością umiejscowić firmę na mapie Drezdenko , wywołuje bardzo dobre wrażenie, już przy pierwszym kontakcie.Wirtualne biuro Dobre Miasto , adres do prowadzenia działalności . Nasze wirtualne biuro to prestiżowe miejsce na adres dla Twojej firmy. Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.

START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji
19zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału/filii
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webstrona www "wizytówka"!
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Dobre Miasto Wirtualne biuro

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres Dobre Miasto , obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 19 zł.

Daj firmie szansę na znaczne powiększenie budżetu. Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej. To niezwykle korzystne rozwiązanie pomoże Ci obniżyć wydatki firmy, a także bardzo niskim kosztem zyskasz pełną obsługę biurową. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów.Najtańsza księgowość Dobre Miasto - biuro rachunkowe . Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym.Nowe możliwości Dobre Miasto wirtualne biuro . Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro , które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa. Podczas rejestracji działalności niezbędne jest podanie adresu siedziby firmy – dzięki możliwości skorzystania z biura wirtualnego nie musisz wynajmować lokalu czy podawać adresu domowego. Z naszymi usługami przekonasz się o tym, że dopilnowanie urzędowych formalności, i zadbanie o jakość codziennych biurowych czynności, nie muszą już dłużej być tylko na Twojej głowie.Wirtualne biura Dobre Miasto , adres do prowadzenia działalności . Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Dzięki ulokowaniu biznesu w rozpoznawalnej, prestiżowej okolicy zapewniasz sobie wizerunek sukcesu

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych

W recepcji znajduje się wyjście na zielone patio budynku na świeżym powietrzu. Za niską cenę – najtańszy pakiet zaczyna się już od 30 złotych miesięcznie – otrzymujesz dostęp nie tylko do prestiżowego adresu, ale również do pełnej obsługi biurowej. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30 do 16:30. W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum Wynajem lokalu dla małej, dopiero rozpoczynającej swoją działalność na rynku firmy to duży wydatek.Dotacje unijne Dobre Miasto - pomagamy pozyskać i rozliczyć fundusze europejskie . Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu.Znajdziemy dla Ciebie środki dla firm z unij europejskiej Dobre Miasto . Panel jest również dostępny jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Jako alternatywa powstają biura wirtualne. W ramach naszej oferty możecie Państwo skorzystać z: adresu do rejestracji firmy i korespondencji, kompleksowej obsługi sekretarskiej, miejsc do pracy i spotkań na godziny oraz na wyłączność, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, nowoczesnego gabinetu i sali spotkań,usług internetowych i marketingowych,usług księgowych i prawnych.Dotacje na rozwój nowych firm - Dobre Miasto , fundusze europejskie, dotacje. . Schludne i posiadające całe niezbędne wyposażenie. Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza
WIECEJ